top of page

Individuálni klienti

Stáva sa mi, že ľudia prídu ku mne do “kabinetu”, a vlastne nevedia čo takéto koučingové služby obnášajú. Nastáva ticho, nesmelé úsmevy, otázky v očiach ako začať, respektíve kde začať a možno aj pochyby “čo tu vlastne robím”. 


Ale vedzte, že už prísť na sedenie je veľký krok a 50% z problému vyriešeného. Áno! Treba totiž nájsť odvahu s niekým cudzím zdieľať svoje problémy a priznať si, že sám ich nedokážem už riešiť.
Ale hlavne, je tu chuť nájsť riešenie. Táto “chuť” to je tá hybná sila, ktorá nám ukáže cestu, nielen ku psychológovi ale hlavne k sebe. Je to veľký prejav lásky k sebe samému! “Záleží mi na mne”.


Sú problémy a problémy, a k ním sa viažu teda aj otázky. A od nich závisí aj to, akým spôsobom tento problém uchopíme.


Je jedno, či prídete sám/sama, s partnerom alebo ako rodina, som tu pre Vás aby sme spoločne dospeli k najvhodnejšiemu riešeniu danej situácie. 

Koučing

Počas našich stretnutí sa pýtame
"ako?" Teda ako môžem výjsť z tejto či onej situácie? Ako môžem toto či ono urobiť, povedať, odkomunikovať? . Hľadáme tie najvhodnejšie riešenia z daných situácií v prítomnom okamihu.

shoes-1245920_1920-01.jpeg
people-2591874_1920-01.jpeg

Psychologické poradenstvo

Počas našich sedení sa pýtame 
"prečo?" Teda prečo sa mi toto deje? Prečo stále opakujem tie isté “chyby”? Prečo sa takto správam v týchto situáciách ? Prečo mám stále ten istý typ partnera-ky? ...v tomto prípade ideme do hlbšieho uchopenia, hľadáme korene, dôvody aj z našej minulosti, z nášho detstva, z rodičovských modelov... a práve cez pochopenie týchto hlbších dôvodov, nájsť svoju cestu k tomu lepšiemu.

bottom of page