top of page

Individuálne poradenstvo

man-1209957_1920-01.jpeg

V dnešnom svete internetu, je každému dostupné vygoogliť si na základe svojich viditeľných symptómov diagnózu.  Či je však správna, je otázne.


Psychické trápenie môže byť ovplyvnené viacerými faktormi, či dokonca spôsobené traumami z detstva, aj tými, ktoré sme možno v tom čase až tak nevnímali.  Prejavujú sa práve teraz v dospelosti v určitých situáciach.


Trápite sa, a keďže ste sa už dostali na tieto stránky (a ja Vám ďakujem, že ste sa tu zastavili), je asi isté, že viac takto už ďalej pokračovať nechcete a už sa viac nechcete trápiť. A to je ten správny moment pre individuálne psychologické poradenstvo.


Viacerí si chybne vykladajú čo je to psychologické poradenstvo. Myslia si, že prídu k psychológovi a ten im poradí. O tom to však nie je. Psychologické poradenstvo je spolupráca medzi Vami a psychológom s cieľom spoločne nájsť najprv pochopenie Vášho problému a potom aj jeho riešenie, ktoré automaticky prichádza keď uchopíme a pochopíme z čoho toto trápenie vychádza. 


A čo konkrétne riešime? Psychológ môže pomôcť komukoľvek s psychologickým utrpením, či už vnímate na sebe príznaky ako úzkosť, smútok, záchvaty paniky, depresia, fóbie, strata sebavedomia, vzťahové problémy, poruchy príjmu potravy, problémi so závislosťami, či v dnešnej dobe tak častý syndróm vyhorenia, šikana v práci, alebo ak prežívate domáce násilie.


A čo k tomu treba? Len odvahu a hlavne sebalásku, ten pocit, kedy si poviete, že potrebujete pomoc a viete, že sa za to nemusíte hanbiť. Som tu pre Vás, aby sme spoločne opäť rozžiarili Váš život a spoločne urobili kroky k odstráneniu Vašich ťažkostí.


Sedenia prebiehaju v mojom kabinete, každý deň od 7h30 do 19h, možnosť konzultácie aj cez víkendy. 

bottom of page